Двојна полу-давилка

360 ден450 ден

Метална полу-давилка за кучиња која во предниот дел има два реда плетка. Издржлива за кучиња кои влечат. Со кочница за да се спречат повреди.

Достапна во повеќе големини.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , ,