Дуо лосос

213 ден425 ден

Риба? Да секако! За оние љубители на риба ова  сигурно ќе им биде омилена закуска која е здрава и крцкава.
Цврстина: средна. За кучиња кои сакаат крцкави закуски за кои малку им треба време да ги изедат.
Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,