Играчка Фламинго

1.100 ден

Мека плишана играчка за миленици. Цела колекција на плишани играчки на Ferribiela  се за кучиња кои сакаат плишани играчки како комфорт и за да им помогне да ја намалат анксиозноста.

Мек плиш со делови кои крцкаат.

Димензии: 32 цм

Категорија: Ознаки: , , ,