Кекси со јагнешко и ориз (puppy)

213 ден425 ден

Коски за мали кутриња со богат вкус на јагнешко и ориз. Малку поголеми од останатите како награда кога се послушни. Ги обожаваат и возрасните кучиња поради интересниот изглед и вкус.
Цврстина: средна. За кучиња кои сакаат крцкави закуски за кои малку им треба време да ги изедат.
Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,