Керамичко тањирче Lisboa беж

1.120 ден1.900 ден

Колку што е индивидуално и сакано секое куче, толку е различен секој сад од серијата LISBOA. Висококвалитетните керамички тањирчиња со нивната сложена глазура маѓепсуваат со нивната блескава игра на бои во суптилни тонови.

Секое парче е прекрасен уникатен примерок кој го подобрува секој простор за живеење со спој на совршено несовршен начин со намерните отстапувања на боите и дамките.

Керамичкиот сад LISBOA изгледа прекрасно и како сад на масата и идеално ќе се вклопи во секој дел од Вашиот дом. Долниот дел на тањирчето е гумиран и спречува лизгање на рамни површини дури и на рамни плочки бидејќи е тешко па затоа ќе стои каде и да го поставите.  Керамичките чинии LISBOA едноставно имаат карактер – како и секое куче!

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , , ,