Куќичка за маче Fino TV

5.500 ден

Куќичка за твоето маче во која ќе се вљубите и Вие целосно! Место за криење и одмор во форма на ретро телевизор кој идеално ќе се вклопи во секој агол од твојот дом. Направено од дрво, плиш и јута, ова сон за секое маче. Има место за криење и одмор, а од едната страна има и гребалка. Навистина изгледа прекрасно и е навистина удобно. По потреба внатрешното перниче може да се извади и пере во машина на 30 степени.
Соодветно и за големи мачки.

 

Димензии: 50х30х41 цм

 

 

Категорија: Ознаки: , , , ,