Поводник Modern art розево

800 ден950 ден

Лесен поводник кој е наменет за мали кутриња или мал мала раса кои не сакаат да имаат тешка и голема опрема за шетање на нив. Во нежни и елегантни бои за шармантен изглед. Со мала металка кука за да нема голема тежина и особено лесни за одржување.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,