Поводник Neopren плаво

1.650 ден2.000 ден

Благодарение на издржливиот материјал кој е многу лесен за чистење, NEOPREN тренинг поводникот може да го подесите на 3 различни должини. Може да го користите за секојдневните прошетки па се до спортски активности и тренинзи. Идеалната должина може да ја подесите во неколку чекори и сте спремни за Вашата активност, дури и додека сте во движење. Издржливиот најлон е дополнително засилен со постава како перничка да биде меко на рака дури и за долг период. По потреба може да го исперете и за брзо ќе биде чисто.

Материјалот од кој е изработено е најлон, лесен за одржување и перење. Исто така не собира мириси и секогаш изгледа чисто. Исто така поставата внатре е од неопрен што ја прави многу издржлива.

 

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,