Подлога Fully црна

3.100 ден

Нема повеќе лизгање по домот- подлогата за миленици FULLY останува точно каде што и е местото поради анти слип подлогата која се наоѓа на долниот дел. Што се однесува до горниот дел, направен е од мек плишан материјал и меко полнење кое целосно штити од ладно за време на студените денови. Без разлика дали сте дома или на патување, прилично е лесно да го понесете каде и да одите! Оваа подлога исто така може да ја користите како додаток во транспортер или кафез за миленици. Исто така може да е како подлога за во кола за да штити од гребаници и да го направи возењето поудобно. И секако, се пере  во машина на 30°C.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , , , ,