Полнети кекси со срж микс

213 ден425 ден

Супер вкусни кекси за кучиња со омилена комбинација од: пилешко месо, риба и сирење. Големина соодветна за едно залче!
Цврстина: лесна. Не е тврда закуска и се препорачува за сениор кучиња или за оние кои сакаат меки закуски.
Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,