Полнети копита со месо

160 ден

Ти треба грицка којха трае за кафе на раат или тишина за време на состанок? Нема подобра опција од копито полнето со месо, 100% природна закуска за сите големини и раси, и сите тие ја обожаваат! Копитото е цврсто и го отежнува гризањето, а месото само ги тера повеќе да се трудат и да истражуваат, па така во комбинација имаме грицка која сите ја обожаваат. 100% природна, издржлива и богата со протеин, што повеќе да посакаме? 🙂

 

 

Категорија: Ознаки: , , , , ,