Прекривка за предно седиште Oslo

1.195 ден

Прекривка за предно седиште за во автомобил која одговара на речиси сите возила. Лесно се облекува на седиштето и се прицврстува позади со пластичен клипер, а од страната кај седиштето има мали џепчиња за чување на предмети. Направена е од полиестер кој е лесен за одржување, не пропушта вода, нечистотии и штити од гребнатинки. Не се препорачува перење во машина, доволно е рачно перење или да се пребрише во влажна крпа.

Димензии: 135×70 cm

Категорија: Ознаки: , , , ,