Пушена коска

430 ден

Сите кучиња збеснуваат по овие пушени коски! Избор кој секогаш го прават нашите кучиња не само поради неодоливиот мирис, туку и ги држи зафатени ептен долго време. Вкусна и нутритивна закуска богата со бенефити за нивното здравје.

 

 

Категорија: Ознаки: , , , ,