Ремче Hilo Vario портокалово

1.400 ден

Иновативни, меки, штосни и екстремно лесни – новите Hilo ремчиња се препознатливи од километар. Изработени се од 3D мрежест материјал кој што е лесен, дозволува кожата да диши и плус има ефект на ладење на топлото лето. Само ставете го ремчето во вода пред да излезете на шетање и така ќе држи ладно за време на Вашата прошетка. Рефлективниот материјал дава оптимална заштита без разлика на кое време ќе шетате. Малите практични детали кои се распределени низ целото ремче како и гумираното лого на HUNTER Outdoor Ви ја дава потребната гаранција дека може да го понесете Вашиот пријател на секоја авантура.

Hilo VARIO има специјале додадок од метално кругче каде се поврзува со поводникот, да нема притисок врз пластичниот клипер, што е соодветно за големи и силни раси.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , ,