Ремче Modern Art Luxus црно

680 ден

Колекцијата Modern Art Luxus е елегантен модел на ремче со сјајни камчиња  кои се ептен луксузни и супер безбедни. Безбедносниот клипер се отвара сам при голем притисок ако твоето маче е заглавено со цел да не се повреди или закачи некаде. Направено е од вештачка кожа која е лесна за одржување и брзо се подесува за да погоди идеалната големина за твоето маче. Како додаток има привезоче за адреса и ѕвонче.

 

Категорија: Ознаки: , ,