Ремче Modern Art Neon – розево/жолто

300 ден

Неон боите се секогаш во мода, а малите кутриња едноставно не може да им одолеат! Свежи бои и одличен дизајн, нема подобра комбинација за Вашите малечки. Така сигурно ќе бидат главни каде и да ги шетате.  Колекција наменета само за најмалите, штосна ама и практична. Со влажна крпа за 2 секунди се сјајни и спремни за нови подеми!

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , , ,