Ремче Neopren Vario Plus кафеаво

1.220 ден

Благодарение на мекиот слој на ова ремче, NEOPREN VARIO PLUS е навистина удобен за вратот на твоето куче. Додадениот прстен помага идеално да се намести на вратот и да се стави брзо ама и безбедно без да има опасност да се отвори од клиперот. Оваа колекција има избор за повеќе дебелини што ја прави различна од другите колекции, и дефитинитивно една од најудобните за носење поради внатрешната постава како перниче. Материјалот од кој е изработено е најлон, лесен за одржување и перење. Исто така не собира мириси и секогаш изгледа чисто. Исто така поставата внатре е од неопрен што ја прави многу издржлива.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,