Ремче Vario Basic мастилно

1.100 ден1.300 ден

Ако си во потрага по добра и високо-квалитетна опрема за твоето куче тогаш сигурно ќе ти се допадне VARIO BASIC ALU-STRONG околувратникот. Направен од мек ама сепак издржлив најлон кој ќе биде одличен сопатник во сите Ваши прошетки. Околувратникот лесно може да се подеси според точната должина, а металниот клипер Ви ја дава потребната сигурност дека кучето ќе биде безбедно. Металниот клипер може да издржи и до 200кг, а е лесен во тежина (39гр) и нема да му тежи на кучето.

Затоа оваа колекција е една од основите и високо квалитетни производи од HUNTER.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,