Роденденска торта на 3 спрата

1.800 ден

 

  • За нарачка и резервација потребно е да се јавите два работни дена однапред на телефон 070 209 773
  • Тортата се подигнува од дуќан и не може да се прати по карго.
Категорија: Ознаки: , ,