Сет мала торта & 5 лижавчиња

900 ден

Забавна комбинација за да го прославиш роденденот на твоето милениче, нашите добро познати торти во комбинација со 5 лижавчиња. Изгледа вкусно нели? Лижавчињата се направени од вкусна бомбица со путер од кикирики и стапче од пресувана кожа, а кога ќе ги искомбинираш заедно имаме превкусна комбинација.

  • Нашите рецепти се проверени и со дозвола од Агенцијата за Храна и Ветеринарство (АХВ)
  • За нарачка и резервација потребно е да се јавите два работни дена однапред на телефон 070 209 773
  • Пакетот се подигнува од дуќан и не може да се прати по карго.
Категорија: Ознаки: , , , ,