Силиконски Lick pad коска сив L

1.420 ден

Силиконски пад со нерамнини кој е совршен начин да го насочите вниманието на Вашето куче или да му ги направите секојдневните обврски поинтересни, како на пример; бањање, чешлање, пост-оперативна нега и слично.

Само намачкајте ја омилената закуска на миленикот (конзерва, паста, путер од кикирики) и забавата може да започне!

Се пере во машина.

  • Секогаш надгледувајте го Вашиот миленик додека си игра со силиконскиот пад. Прилично е издржлив, но не е неуништлив. Ова не е играчка за гризање!

Димензии: 31цм