Софа Inari ментол зелена

5.600 ден13.700 ден

После долгиот ден со активности, INARI софата е како да легнеш на облаци. Од сите страни е обвиткана со рабови и со палета на бои кои се естетски и делуваат смирувачки кон кучињата и луѓето. Оваа волумениозна софа си останува на местото без да се лизга со анти-слип подлогата, дури и ако кучето скокне од далеку за да улови некоја грицка или топче. Исто така оваа софа е особено лесна за одржување покрај светлите бои, има додаден патент со кој ја вадите надворешната облога и може да се пере во машина на 30 °C. INARI може да се опише со удобност и  joie de vivre, без разлика колку возрасно или младо, големо или мало е твоето милениче. Оваа пријатна софа го дополнува твојот стил во домот и е идеално место за одмор на твојот миленик.

Забелешка: Пред перење затвори го патентот.

 

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , ,