Тањирче на постоље Lilo

1,100 ден1,400 ден

Тањирче за миленици кое е на повисоко постоље кое помага на оние кучиња кои им смета да јадат наведнати (ергономско).

Постољето е флексибилно и може да се собере, што значи дека е соодветно за патување. Тањирчето е од меланин (многу издржлива пластика) и може да се извади и да се пере во машина.

Лесно тањирче кое помага на милениците да јадат исправени и е супер за транспорт. Ногарките имаат анти-слип додаток.

  • S големина е високо 12 цм
  • M големина е високо 15.5 цм
Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,