Тањирче Atlanta бело

1.050 ден1.430 ден

Наједноставни со стил, е тоа се тањирите Atlanta. Со едноставните бои кои може да се вклопат секаде и елегантната форма, навистина е нешто на кое не може да му одолеете. Но, не се само убави туку и се многу издржливи бидејќи се направени од меламин – пластика која е високо издржлива и не може да се изгребе или оштети. Од практичен аспект се додадени гумички на долниот дел за да не може да се лизга и за да биде стабилна за во случај кучето да скокне врз неа!

Тачирчето може да се извади и да се пере во машина.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,