Тањирче Biri

1.250 ден

BIRI тањирчето шири љубов кога и да го погледнете! Изработено од меламин, што значи дека не може да се изгребе или оштети што го прави навистина лесно за одржување. Со гума на долниот дел за да не се лизга. Класични линии и слатко розево срце, на сите им се допаѓа овој модел.

Иноксниот тањир може да се извади и да се пере во машина.

 

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , ,