Тепих за тоалет за маче Tumbi

430 ден630 ден

Тепихче кое се става пред тоалетот на мачето за да не се разнесува песокот од тоалетот. Лесно и практично за одржување на чистота низ домот.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , ,