Тренинг поводник Hilo Soft мастилно

1.550 ден

Еден поводник за многу прошетки – тренинг поводникот Hilo се вклопува секаде! Изработен од мек мрежест 3D материјал низ кој целосно може да помине водух, неверојатно лесен и секако добива поени за кул изглед. Комбонацијата од најлон кој е лесен за на рака значи дека ќе Ви биде одличен придружник на долги или кратки прошетки. Особено е практичен бидејќи има 3 прстени според кои може да ја продолжите должината, зависно од потребите и ситуацијата. Материјалот се суши многу брзо што речиси го прави и водонепропустлив, прилично издржлив и супер лесен за чистење. Такада дали сте во паркот за кучиња, на кафе или низ град – сеедно, овој поводник може да вклопи секаде!

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,