Фарма микс со ванила

213 ден425 ден

Наградите секогаш може да бидат и забавни! Замисли вкусни кекси во забавна форма и вкус микс од овошје и ванила, сигурно одма ќе научат некој нов трик за оваа награда.
Цврстина: средна. За кучиња кои сакаат крцкави закуски за кои малку им треба време да ги изедат.
Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,