Хигиенски килоти

300 ден465 ден

Килоти за кучиња од сите големини со дополнителни улошки.

Платнен материјал со ластик кој се подесува.

Достапно за сите големини на кучиња, а дадените димензии се според обемот на половината.

  • Соодветни се за улошките според истата големина.
Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,