Црно-сиви чорапи

180 ден245 ден

Сет од 4 чорапчиња за миленици, долниот дел е гумиран за да не се лизгаат.

Се пере во машина на 30 степени.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: ,