Шаторче Tipi

5.200 ден

Шатор за миленици од плишан материјал со шарен дезен. Ова меко место за криење и спиење е идеално за мали кутриња и мачиња како место за одмор, криење и одмарање во текот на денот. Шаторчињата се направени од силен полиестер и се навистина изджливи, додека перницата е од мек плиш и може да се пере дополнително во машина за перење на 30 спепени.

Достапно во три шари: сиво-розева, ментол сива и темно сива.

Димензии: 50 х 50 х 70 см

Категорија: , Ознаки: , , , ,