Шушкавец Norman плав

2,100 ден2,400 ден

Шушкавец кој е специјално дизајниран за мала и средна раса на кучиња, изработено од плав најлон кој не пропушта ветер и дожд. Со додадена капуљача и внатрешен дел  со дезен со плаво-бели линии. Долниот дел е еластичен и со златни нитни за да се приспособи кон големината на кучето, а има и отвор за да се протне градникот или околувратникот. Со додадени аксесоари и лого во златна боја.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,