Ќебе Hörnum плаво/кафеаво

2.000 ден

Ќебето HÖRNUM е неодоливо меко и удобно. Твоето милениче сигурно ќе го обожава ова ќебе кое неверојатно топли. Секогаш може да го направите поудобно креветчето, транспортерот или кафезот ако додадеш ќебенце. Штом ќе заврши сезоната тогаш лесно може да го спакуваш и складираш до следната прилика, кога ќе патуваш или ќе дојде пак есента. Исто така ова ќебенце е во две бои, па така секогаш ќе има промена и нема да биде досадно на миленичето.

Може да се пере во машина на 30 °C.

Димензии: 100 x 70 cm

Категорија: , Ознаки: , , , ,