Ремче Tripoli малина

300 ден440 ден

Кутрињата и малите кучиња имаат некој посебен шарм, и не само поради тоа што се наодоливо слатки, туку дека има еден куп шанси да се истакне таа нивна енергија со високо-квалитетни аксесоари. Секако, аксесоарите се секогаш шик, нели?  Линијата Tripoli e специјално наменета за малите палавковци со пастелни бои кои нема шанси да не ги приметиш. Што е всушност специјално во Tripoli е рефлективната лента испреплетена во ремчето што дава ефект на виножито. Сега прошетките не се само безбедни, туку и шик!

Компатибилен производ со Tripoli поводникот.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , ,