Biogance ракавица за груминг

1.620 ден

Груминг ракавица која ќе Ви помогне околу одржувањето на крзното на Вашето милениче. Изработена од 100% природен памук, кој ја впива водата и не создава тутки на влакната.

Само стави ја на дланката за полесно да стигнеш и до тешко дофатливите места и за брзо ќе имаш средено крзно без тутки и нечистотии.

Се пере во машина на 30 степени.

Категорија: , Ознаки: , , , ,