Цереа Дентал мало стапче (шарени)

40 ден

Оралната хигиена е важна за кучињата, а овие дентални стапчиња дефинитивно се од помош. Тие се лесни дигестивни, без житарици или глутен, со 100% природни состојки и на вегетаријанска база.

Цена за едно парче.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , ,