Flexi Black Design – tape

1,400 ден1,600 ден

FLEXI поводници од новата BLACK DESIGN колекција со малку променета форма и впечатливи детали.

Достапно во 4 бои: розева, плава, зелена и црна.

Водич:

S – до максимум 15 кг  / M – до максимум 25 кг

  • Компатибилно со FLEXI Multibox и LED светло.

 

 

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , ,