Flexi Glam Splash бело/розево

9.400 ден11.900 ден

  • Големина S -лента 3м/ за кучиња до 12кг
  • Големина М -лента 5м/ за кучиња до 25кг
  • Изработено со Swarovski® кристали
  • Површина изработена со висок сјај
  • Издржлива лента со кожен крој
  • Боја на кристали: кристал, листови, мистик, ориент и розе

Изработка

Твоето милениче е единствено. Исто така си и ти. Затоа тука е Flexi Glam Splash да ве спои заедно- со ексклузивна рачна изработка. Секое парче е оригинално.

Изработено до најмал детал

Glam колекцијата се изработува со стотици SWAROVSKI® ELEMENTS кои се додадени поединечно со рака.

Дизајн – SPLASH!

Дизајн кој ќе ти остави впечаток. Така е и со твоето влијание околу тебе. Четири скапоцени дизајни поставени на површина со висок сјај кои успеваат да ја претворат секоја прошетка во модно дефиле на извонредност.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , , ,