Julius-K9 Пешкир

1.700 ден

Мек, високо квалитетен пешкир за тебе или твоето милениче со логото на К9. Во елегантна црна боја која е практична за одржување, може да го понесете секаде од планинарење или плажа. Брзо ја апсорбира водата и лесно се суши. Може да се пере во машина на 40 степени и не се препорачува користење на избелувачи. Се препорачува перење пред користење (поради густината на материјалот).

Димензии: 70×140 cм

 

Категорија: Ознаки: , ,