Julius-K9 Торбичка за грицки за половина

2.050 ден

Торба за грицки која се носи на половина, направена од високо издржлив материјал исто како градниците за кучиња. Појасот на половина може да се подеси на секое тело и така одлично ќе пасува на Вас. Торбичката за грицки е висока 15цм па така може да собере доволно грицки за цела Ваша тренинг сесија или прошетка.

 

Категорија: Ознаки: , , ,