Julius-K9 Торбичка за грицки

680 ден

Торбичка за тренинг која служи за чување грицки за време на прошетка или дресура. Направена е од високо-издржлив материјал кој може да го перете во машина на 30 степени.

Може да го прикачите на торба, ташна или каиш за да ви биде при рака во секое време.

Во црна боја.

 

Категорија: Ознаки: , ,