Julius-K9 Color & Gray поводник црвено

550 ден750 ден

Пријатно на рака, а сепак издржлив поводник. Компатибилен со целата Color&Gray колекција на градници и околувратници.

Овој поводник е преплетен со гумени влакна за да нема никаква шанса да Ви се лизне од рака и да може подобро да го задржиш. Поради материјалот од кои се направени, овие поводници се одлични за вода, дожд, кал бидејќи се издржливи и не може да се намократ.

Достапно во 6 бои и две должини за да се најде соодветната големина за сите кучиња. Оваа колекција е произведена во Германија и се OEKO-TEX® сертифицирани.

Внимание: Ако овој поводник го користите во вода, оставете го природно да се исуши. Се суши за брзо време.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,