KONG Extreme топка со јаже

1.860 ден

  • Направено од KONG Extreme Black Rubber гума за забава која трае
  • 100% плетено јаже за влечење и тегнење
  • Идеално за енергична игра
Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: ,