KONG Extreme Ball

950 ден1.290 ден

  • KONG Екстрем топка за големи гризачи, која е многу издржлива
  • Скока високо и е идеална за игра
  • Покажува голема издржливост кон голема раса и е безбедна по здравје
  • Изработена во Америка
Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: ,