KONG Goodie Bone Extreme

1.100 ден

  • Издржлива природна KONG Extreme гума дизајнирана за силни вилици
  • Со патентирани Goodie Gripper™ простори идеални за додавање грицки или стапчиња
  • Со две Goodie Gripper™ на двете страни за поголема дистракција
  • Изработено во USA
Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,