Slowfeeder од бамбус Rimboe

420 ден720 ден

Тањирче за миленици изработено од бамбус, високо квалитетен материјал со природни елементи. Тањирчето за споро јадење или пиење од природен материјал не дозволува повреда при јадење, не го менува вкусот на јадењето и е одржливо.  Доле со додаден гумен прстен за да не се лизга.

*Препорачливо е рачно перење.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , , , ,