Кацига Motordog

960 ден1,070 ден

Имате куче кое се вози на мотор? Сега ние имаме најкул кацига да Ви одговара со стилот! Преслатко изгледа а плус и штити од снег, дожд и е супер лесно да облекување. За тоа што стои неверојатно кул нема ни да дискутираме, нема појако нешто од куче со кацига, нели?

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,