Сет од 3 тенис топчиња Fright

600 ден

Колекцијата Fright на Croci Spa е направена од повеќе меки и издржливи играчки кои се супер забавни и по малку страшни!

Сет од три топчиња кои се со страшни гримаси но сеуште омилени меѓу нашите пријателчиња, па се супер ако правите забавно видео или слики бидејќи се навистина необични.

Без разлика дали се за Halloween, 1-ви Април или за забава, твоето милениче сигурно ќе ги обожава овие играчки.

 

Категорија: Ознаки: , , ,