Чорапи Stripes

480 ден

Меки плетени чорапчиња за кучиња. Долниот дел на чорапите не се лизга и ги штити од надворешни услови. Анти-слип .

4 чорапчиња во пакување.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,