Pet’s Party Роденденска бандана

420 ден460 ден

Секој роденден на нашите миленици е посебен и затоа сме тука заедно да го прославиме! Затоа е оваа неодолива роденденска бандана за сите да знаат дека пораснале за уште една година <3

Направена од лесен материјал и се заврзува позади на вратот на миленикот. Достапна е во две големини. Секогаш ќе имаш прекрасни спомени и ќе може да уживате заедно во денот исполнет со торта, конфети и другарчиња на миленичето.

За останатите производи од колекцијата, погледни ги сите производи на Pet’s Party!

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , , ,